• Reklam ve İşbirliği İçin

live:.cid.b25547be77ef1769
    [email protected]

Tahmin EUROLİG BASKETBOL TAHMİNLERİ???????

Matador3555

KAYITLI ÜYE
indir (1).jpeg
KHIMKI-BARCELONA

Khimki VTB'de kazanmaya başladı ama Euroleague'de durum içler acısı. 18 maçın karşısında 16 mağlubiyet yazıyor ve oyuncular bile en son ne zaman kazandıklarını hatırlamıyordur. Coach'un hala takımda kalabilmesi de büyük soru işareti. Kırılgan rakibi karşısında Barcelona büyük ihtimalle Mirotic'den yoksun çıkacak. Buna rağmen hücumda daha fazla oyuncudan katkı alıp sorun yaşamadı onun olmadığı maçlarda. Khimki'nin yüksek temposuna uyum sağlamalarını ve maçın üste gitmesini bekliyorum..

Tahmin 170.5 ÜSTÜ

FENERBAHÇE-BASKONIA

Fenerbahçe ilk kez Euroleague'de üç maç üst üste kazandı ve bunun fikstür kaynaklı olduğunu söylemekte yarar var. Kimilerine göre Fenerbahçe toparladı ve artık çıkışa geçecek; ama ben bu kadronun daha iyisini yapacağını düşünmüyorum. Baskonia çok formda, arada bir eksik Alba'dan kötü mağlubiyet aldı; ama iyi oynuyorlar. Beklentinin çok üstüne çıktılar diyebiliriz. Henry, Polonara, Peters, Fall gibi isimler beklenenin üstünde oynuyor. Ligin en iyi savunma takımlarından biri olduklarını söyleyebiliriz, Fenerbahçe bu sertlik karşısında nasıl cevap verecek göreceğiz. İlk maçta 68 sayıda tutmuşlardı temsilcimizi, ben gene düşük skorlu maç bekliyorum.

Tahmin 157.5 ALTI

MACCABI-OLYMPIAKOS

Maccabi Playtika, geçen hafta Alba Berlin deplasmanında kıran kırana bir maç sonunda kazandı. Son 7 maçın 5'ini galibiyetle kapadılar. Tyler Dorsey oldukça formda. Olympiakos ise Khimki deplasmanından sonra geçen hafta Pire'de Bayern Münih'i kılpayı mağlup etti. bu maçta Yunan ekibinde Harrison, Papanikolau ve Koniaris'in oynaması beklenmiyor. Maccabi'de ise Hunter'ın kadroda olması bekleniyor. Maccabi'yi, rakip sahada 85-82 kaybettiği rakibi karşısında bu kez kazanmaya yakın görüyorum. 1/1 seçeneğini tavsiye ediyorum. Bunun yanında ilk periyodu da Maccabi'nin önde kapayabileceğini düşünüyorum.

Tahmin 1/1

MILANO-VALENCIA

AX Armani Milano evinde üst üste aldığı iki mağlubiyet sonrası Real Madrid deplasmanında kazanmayı başardı. Son 6 dış saha mücadelesinde 5. kez galip geldiler. Ancak iç sahada aldıkları ekstra yenilgiler bu performansı gölgeledi. Rodriguez, Delaney ve Leday son dönemde yükselen formlarıyla dikkat çekiyorlar. Valencia cephesinde ise işler pek yolunda gitmiyor. Son 4 maçın üçünde mağlup oldular. Son 3 deplasmandan ise galibiyet çıkaramadılar. Geçen hafta eksik Barcelona karşısında farklı kaybettiler. Bunun da en önemli sebebi Dubljevic'in yokluğuydu. Karadağlı pivot bu maçta da forma giyemeyecek. Milano, bu maçta hem deplasmanda 86-81 kaybettiği rakibinden rövanşı almaya hem de ikili averajı lehine çevirmeye çalışacak. Ev sahibi takımın baskın bir başlangıç yapacağını ve öyle de devam edip kazanabileceğini düşünüyorum. 1/1 seçeneğini öneriyorum.

Tahmin 1/1
Bol şanslar dilerim​