• Reklam ve İşbirliği İçin

    live:.cid.b25547be77ef1769
    [email protected]

Spor Haberleri Kadro dışı kalan Yunus Akgün'e sürpriz talip!

sistembetting

Yönetici
Katılım
7 May 2022
Tepkime puanı
555
1668594416624.png
Galatasaray'da Ocak ayında takviye yapılması planlanan ilk bölge sol bek... Cimbom öncelikli olarak verim alamadığı Hollandalı oyuncusu Van Aanholt ile yollarını ayırmayı hedefliyor.Sarı-Kırmızılılar, devre arasında savunmanın soluna genç bir ismi transfer etmeyi planlıyor... Sarı-Kırmızılı uönetim, Ocak ayında yapacağı takviye için adaylarını belirledi...

WELINGTON İÇİN 2.5 MİLYON EURO'LUK TEKLİF

Cimbom'un hedefindeki ilk isim olan 21 yaşındaki Welington'un Sao Paulo ile olan sözleşmesi 2024 yılının sonunda sona eriyor.Sarı-Kırmızılılar'ın genç yıldız için 2.5 milyon Euro'luk bir teklifle Brezilya ekibinin kapısını çalması bekleniyor.
DİĞER ADAY İSE KRISTIANSEN

Aslan'ın listesindeki bir diğer isim olan 19 yaşındaki Victor Kristiansen ise büyük bir potansiyel...Galatasaray, Danimarkalı sol beki alarak hem kadrosunu güçlendirmek hem de geleceğe yatırım yapmayı planlıyor.51 maçta görev alan Sambacı yıldız Welington'un 1 gol ve 6 asisti bulunuyor. Kristiansen ise bu sezon 24 maçta görev alırken 1 gol ve 1 asist üretti.
MURAT SANCAK: YUNUS AKGÜN'E TALİBİM

Bu arada Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ise Galatasaray'dan Yunus Akgün'ü istediklerini açıkladı.EKOTÜRK TV'ye konuşan Sancak,"Galatasaray taraftarlarına sesleniyorum. Yunus Akgün'e sahip çıksınlar. Sabretsinler.Eğer orada kalmayacaksa ben talibim. Alır oynatırız yurtdışına satarız biz de kazanırız Galatasaray da kazanır" dedi.
 
Üst