Bilgilendirme PAYFİX DİJİTAL CÜZDAN / PayFix Nedir? PayFix Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Dream Killer

KAYITLI ÜYE
Katılım
11 Ocak 2021
Tepkime puanı
1
1610381535038.png 1610381539572.png

İnternet üzerinden 7/24 para çekmek isteyen kullanıcılar için Dijital bankacılık işlemleri hayli yaygınlaştı. Dijital bankacılık güvenilir mi? Gibi sorularla ileride karşılaşmamızın muhtemel olduğundan sizlere BDDK tarafından gelen karar ile onaylanan Pay Fix elektronik para sistemi finansal hizmet veren kuruluşlar iznini aldığını belirtelim.

PayFix Nasıl Kullanabilirim?

İnternet bağlantısının olduğu her alanda erişim sağlanabilmektedir. Şuan için ATM ve bankası bulunmamaktadır. PayFix elektronik para olarak kullanıma açılmıştır.

PayFix Avantajları

İnternet üzerinden 7/24 para çekme işlemi ile Pay Fix anlaşmalı noktalarından indirimli ve daha uygun komisyonlarda işlem hakkı sunar. Ayrıca fatura ödeme, para transferi ve PayFix üye iş yerlerin de güvenli alışveriş yapabilmektedir.

Ayrıca PayPal ile aynı destekli özellikleri sunmaya yakın fırsatlar sunan PayFİX web üzerinden Ebay ve Amazon üzerinden dropshopping yapanlara fatura kesme imkanı veriyor. Örneğin genç bir girişimcisiniz kargo gönderdiniz müşteriye fatura kesmeniz gerekiyor hemde ücretini almanız gerek. PayFix sizin yerinize fatura keserek işlemi basit hale getiriyor.
PayFix Ne Zamandır Kullanıyor?

Türkiye’de ki faaliyetlerine BDDK, resmi site adresi izin kararı açıklandıktan sonra kullanıcılarına aktif olarak 7/24 hizmet sunuyor.

PayFix Hesabı Nasıl Açabilirim?

Pay Fix hesap açma sorunu veya hesap giriş sorunu yaşayan kullanıcılar için Payfix hesabı internet ve mobil şube olarak kimlik, iletişim bilgileri ile erişim sağlayabiliyorlar.

Pay Fix Para Yükleme ve Para Çekme İşlemleri

Günümüzde para yükleme oldukça basit bir olay haline gelmiştir. Pay Fix para yükleme sorunu yaşayan kullanıcılara ister ATM yoluyla isterse de internet bankacılığını kullanarak yükleme işlemi yapabilmektedir.

Para çekme işlemi yaparken ise kendilerine ait hesap numarasını ekleyerek çekim işlemi yapabilmektedir.

PayFix Hesap İşletim Ücreti Var Mı?

PayFix, kullanımına sunduğu müşterilerine herhangi bir hesap ücreti bulunmamaktadır. PayFix hesabı ücretsiz olup şuan için bir PayFix Card üretilmemiştir.

Kurumsal müşteriler tarafından da tercih edilen Pay Fix kurumsal hesabına sahip olmak isteyen kullanıcılar şahıs şirketi belgesi veya tüzel kişiliği olan kişilere kurumsal hesap hakkı sunmaktadır.


PayFix Cep Telefonu Numarası Güncelleme

Hesabınızı oluşturduktan sonra eski cep telefonu ile Pay Fix müşteri hizmetleri aranarak telefon güncellemesi yapılabilir.

PayFix Kredi Kartı İle Para Yükleme

Bir çok elektronik para sistemlerinde az da olsa görülen ama sıklıkla kullanılmayan bir işlem. Kendinize ait kredi kartı ile kredi kartı bilgileri girilerek PayFix hesabınıza yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Payfix Komisyon Masrafları Nelerdir?

Banka Havalesi İle Para Yükleme: ÜCRETSİZ

Hesaplar Arası Para Transferi: ÜCRETSİZ

Banka Havalesi İle Para Çekme: 2 TL

PayFix Hesabı İle Fatura Ödeme: 2TL

PayFix Onaylı Kullanıcı Limiti Ne Kadar?

Onaylı PayFix hesabı oluşturan kullanıcılara 70.000 TL para limiti tanımlanmaktadır. 10.000 TL üstü işlemlerde %2.5 komisyon ücreti yansıtılmaktadır. Maksimum komisyon ücreti 50 TL tahsil edilmektedir.​
 
Üst