Yatırım Yöntemleri PEPPARA PARA YATIRMA YÖNETİMİ

Matador3555

KAYITLI ÜYE
Katılım
10 Ocak 2021
Tepkime puanı
29
PepPara aynı papara gibi bir sistemi olan her alışverişte kullanabileceginiz online para gönderme ve çekme sitesidir.

Nasıl kullanılır?
Aynı papara gibi hesap numaralarıyla para gönderip çekebilirsiniz..

Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Pep, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan (BDDK) 17.07.2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşudur.

PeP Nedir?
PeP, banka hesabına ihtiyaç duymadan 7/24 para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz, indirimli akaryakıt ve ödeme alabileceğiniz bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

Para Yükle
Peppara.com.’dan başvuru yaparak hemen hesabını oluşturabilirsin. Kredi kartı, banka kartı ya da Havale/EFT ile internetten para yükleyebilirsin.

Para Gönder
PeP hesabın ile banka hesaplarına ve kredi kartlarına para gönderebilirsin. İstersen başka PeP hesaplarına da 7/24 para transferi yapabilirsin.

Para İste
Paraya ihtiyacın olduğu anda ya da ödeme almak için sadece telefon numarası girerek istediğin kişiden para iste ödeme al.

Akaryakıt
PeP hesabın ile aracınıza 7/24 akaryakıt alımı için bakiye yükleyebilir ve aracınızdan inmeden indirimli akaryakıt alabilirsiniz.

Ödemeler
PeP ile elektrik, su, doğalgaz, cep telefonu ve diğer faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Fatura borcunuzu ödemek için PeP hesabınıza giriş yapın.

Güvenlik
Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlanmaktadır.
 
Üst